Sophi Mazzola

Eureka's Sophi Mazzola looks at a ball during the game against Sullivan on Friday.

Class 2 District 4

At New Haven

Seeds: 1. Elsberry; 2. St. Pius X; 3. Jefferson; 4. New Haven; 5. Bishop DuBourg; 6. Louisiana; 7. Hermann

Oct. 13

New Haven vs. Bishop DuBourg

St. Pius X vs. Hermann

Jefferson vs. Louisiana

Oct. 14

Elsberry vs. New Haven/Bishop DuBourg

St. Pius X/Hermann vs. Jefferson/Louisiana

Oct. 16

Championship

Class 3 District 1

At Perryville

Seeds: 1. Perryville; 2. Lutheran South; 3. Ursuline Academy; 4. Notre Dame St. Louis; 5. Westminster Christian Academy; 6. Fredericktown; 7. Herculaneum

Oct. 13

Notre Dame vs. Westminster Christian

Lutheran South vs. Herculaneum

Ursuline vs. Fredericktown

Oct. 14

Perryville vs. Notre Dame/Westminster Christian

Lutheran South/Herculaneum vs. Ursuline/Fredericktown

Oct. 15

Championship

Class 4 District 1

At Bonne Terre

Seeds: 1. Hillsboro; 2. Farmington; 3. Cape Girardeau Central; 4. Sikeston; 5. North County; 6. Festus; 7. De Soto

Oct. 14

Sikeston vs. North County

Farmington vs. De Soto

Cape Central vs. Festus

Oct. 15

Hillsboro vs. Sikeston/North County

Farmington/De Soto vs. Cape Central/Festus

Oct. 16

Championship

Class 4 District 2

At Windsor

Seeds: 1. Webster Groves; 2. Windsor; 3. Rosati-Kain; 4. Nerinx Hall; 5. Incarnate Word Academy; 6. Mehlville; 7. Cor Jesu Academy; 8. Affton

Oct. 14

Webster Groves vs. Affton

Nerinx Hall vs. Incarnate Word

Windsor vs. Cor Jesu

Rosati-Kain vs. Mehlville

Oct. 15

Semifinals

Oct. 16

Championship

Class 5 District 1

At Seckman

Seeds: 1. Notre Dame Cape Girardeau; 2. Jackson; 3. Oakville; 4. Northwest; 5. Fox; 6. Seckman; 7. Poplar Bluff

Oct. 13

Northwest vs. Fox

Jackson vs. Poplar Bluff

Oakville vs. Seckman

Oct. 15

Notre Dame vs. Northwest/Fox

Jackson/Poplar Bluff vs. Oakville/Seckman

Oct. 16

Championship

Class 5 District 2

At Washington

Seeds: 1. Washington; 2. Lafayette; 3. Marquette; 4. Eureka; 5. Parkway South; 6. Kirkwood; 7. Lindbergh; 8. St. Joseph’s Academy

Oct. 14

Washington vs. St. Joseph’s Academy

Eureka vs. Parkway South

Lafayette vs. Lindbergh

Marquette vs. Kirkwood

Oct. 15

Semifinals

Oct. 16

Championship

0
0
0
0
0